Titles you rated
The InvasionRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
Assault on Precinct 13Rated ★ 3.5
TMNTRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 4.0
BrokenRated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Blue StreakRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 4.0