Titles you rated
Recipe for FarewellRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 2.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
Avengers Social ClubRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 2.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 1.0
Reborn RichRated ★ 2.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 2.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5