Movies
Ratings
697
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Pink FlamingosRated ★ 0.5
Speed RacerRated ★ 4.0
Monkey TroubleRated ★ 3.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 0.5
I Come with the RainRated ★ 3.5
Detroit Metal CityRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 1.0
What Lies BeneathRated ★ 4.0
No Comment FamilyRated ★ 3.0
PinaRated ★ 3.5
The Art of SeductionRated ★ 3.0
A PetalRated ★ 2.5
Look Who's Talking TooRated ★ 3.5
Tada's Do-It-All HouseRated ★ 4.0
ExtraRated ★ 2.5
Summer Time Machine BluesRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.5
Sumo Do, Sumo Don'tRated ★ 3.5
Sex is No Laughing MatterRated ★ 3.5