Movies
Ratings
287
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 4.0
OutbreakRated ★ 3.5
Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 4.0- The SpyRated ★ 1.5
Child's Play 3Rated ★ 1.5
Johnny EnglishRated ★ 2.5
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 3.0
The Lego MovieRated ★ 4.5
YamakasiRated ★ 3.0
Tropic ThunderRated ★ 3.0
New Police StoryRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Naked Gun 33 1/3: The Final InsultRated ★ 3.5
Miss CongenialityRated ★ 3.0
Taxi 2Rated ★ 2.5
Kung Fu Cult MasterRated ★ 3.5
RioRated ★ 0.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
Child's Play 2Rated ★ 2.0
The ProtectorRated ★ 2.0