Titles you rated
Wonder WomanRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 1.5
Total RecallRated ★ 2.5
ChefRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 2.5
LooperRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 2.5