Titles you rated
Red EagleRated ★ 1.5
Silver HawkRated ★ 2.5
RoboCop 3Rated ★ 2.0
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 2.0
CatwomanRated ★ 3.0
Batman ForeverRated ★ 2.5
SuperRated ★ 1.5
HellboyRated ★ 3.0
AlexanderRated ★ 2.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Ong Bak 2Rated ★ 1.0
RamboRated ★ 3.0
BeowulfRated ★ 2.0
Superhero MovieRated ★ 1.0
The Green HornetRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 2.0
DaredevilRated ★ 2.0