Series
Ratings
101
House of CardsRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
LutherRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Live Up To Your NameRated ★ 4.0
Witch's CourtRated ★ 3.5
Avengers Social ClubRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 3.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0- Grey's AnatomyRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.5