Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
1917Rated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 2.0
Little ForestRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
The Spy Gone NorthRated ★ 2.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 2.5
WonderRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
CocoRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 3.5