Series
Ratings
18- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
All InRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 0.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Movie RoomRated ★ 5.0
IRISRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 0.5
Shopaholic LouisRated ★ 0.5