Movies
Ratings
500
The KingRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Clouds of Sils MariaRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Miss BaekRated ★ 3.5
The Act of KillingRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
AmourRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.0
BurningRated ★ 3.0
SnowdenRated ★ 3.5
Bad GeniusRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0