Titles you rated
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
Going by the BookRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 3.0
A Knight's TaleRated ★ 3.5
Moby DickRated ★ 3.0
Batman ReturnsRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.5
The CallRated ★ 3.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
The Mask of ZorroRated ★ 3.0
The President's BarberRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 2.5
SwiriRated ★ 3.5
HeatRated ★ 3.5