Movies
Ratings
167
SpectralRated ★ 4.0
The UpsideRated ★ 5.0
Pelé: Birth of a LegendRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
OverboardRated ★ 5.0
SkyscraperRated ★ 4.0
UpgradeRated ★ 5.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
All the Money in the WorldRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 4.0
GateRated ★ 3.5
To Steal from a ThiefRated ★ 4.0- BulliesRated ★ 3.0
The ForeignerRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.0
The Invisible GuestRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 5.0
Steel RainRated ★ 5.0