Movies
Ratings
209
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Basic InstinctRated ★ 3.0
Romeo + JulietRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.5
Closer to HeavenRated ★ 2.5
TakenRated ★ 2.0
Someone SpecialRated ★ 0.5
A Company ManRated ★ 1.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 2.0
BeatRated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.5
Steal My HeartRated ★ 2.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.5