Titles you rated
SnowpiercerRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 0.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 3.5
Set It UpRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0