Series
Ratings
82
Hymn of DeathRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 3.5
Bubble GumRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 2.0
HeartstringsRated ★ 2.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 2.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 2.0