Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
Civil WarRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The PactRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Search and Seizure: The Rise of an InsurrectionRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0