Titles you rated
TitanicRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.5
Cloud AtlasRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
ContagionRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The TowerRated ★ 3.0
ValkyrieRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.5
CloverfieldRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5