Titles you rated
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0- Smile, YouRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
SoulRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 1.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
The Office Blind DateRated ★ 3.0- The ClubhouseRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 5.0
The MandalorianRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
Sex/Life Season 1Rated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0