Series
Ratings
96
4 Legendary WitchesRated ★ 4.5
Boss & MeRated ★ 2.5
The Empress of ChinaRated ★ 3.5
Saimdang, Memoir of ColorsRated ★ 2.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 4.0
The Crowned ClownRated ★ 5.0
New Journey to the West Season 6Rated ★ 3.5
Three Meals a Day: Gochang VillageRated ★ 5.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 3.5
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 5.0
Three Meals a Day: Fishing Village 2Rated ★ 5.0
Noonas Over FlowersRated ★ 5.0
My Golden LifeRated ★ 3.5
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 4.5
Apgujeong Midnight SunRated ★ 3.5
Kang's KitchenRated ★ 3.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 2.5
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 3.5