Titles you rated
ExitRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.5- Sunset in My HometownRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 2.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.5
Manchester by the SeaRated ★ 3.5