Titles you rated
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
OverlordRated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 3.5