Titles you rated
HereditaryRated ★ 5.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
Love and MonstersRated ★ 3.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 3.5
The PlatformRated ★ 2.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
As Above, So BelowRated ★ 4.0
SpectralRated ★ 2.5
HopelessRated ★ 2.5
Free GuyRated ★ 3.0
PreyRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 1.0
The WitchRated ★ 5.0