Titles you rated
4 Legendary WitchesRated ★ 5.0
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0
Wild RomanceRated ★ 2.0
Fashion 70'sRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Can't Live Without YouRated ★ 3.0- Novel Theater - Pharmacist Kim's DaughtersRated ★ 3.5
- Obaksane SaramdeulRated ★ 4.0
BelovedRated ★ 3.0
Passionate LoveRated ★ 4.0
Little Mom Scandal Season 2Rated ★ 3.0- Sexi Mong Season 1Rated ★ 4.0
- Three MenRated ★ 4.0
TV Novel Dear My SisterRated ★ 4.0- Apgujeong HouseRated ★ 3.0
- Single Dad in LoveRated ★ 4.0
Wife ReturnsRated ★ 4.0
Powerful OpponentsRated ★ 4.5