Titles you rated
After School Soda Weather Special EditionRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Cyber Hell: Exposing an Internet HorrorRated ★ 3.5
Born to Be BlueRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
House of GucciRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0