Series
Ratings
52
Let's EatRated ★ 3.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Uncontrollably FondRated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0