Series
Ratings
236
Knight FlowerRated ★ 2.5
Marry My HusbandRated ★ 3.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Castaway DivaRated ★ 4.5
The Story of Park's Marriage ContractRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
True to LoveRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Graceful FamilyRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 4.0
Call It LoveRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0