Movies
Ratings
176
SunnyRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 3.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 2.5
Someone SpecialRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 5.0
DefaultRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 2.5