Movies
Ratings
334
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Ready or NotRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5- StreamerRated ★ 1.0
Three Thousand Years of LongingRated ★ 2.5- Love and LeashesRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 2.5
Chaos WalkingRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 1.5
Dear Evan HansenRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
OnwardRated ★ 2.5
Turning RedRated ★ 3.5
Diary of a Wimpy KidRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5