Movies
Ratings
18
The King of PigsRated ★ 2.5
50/50Rated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
American History XRated ★ 4.0
HolidayRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
Take PointRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
Long ShotRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 2.5
AcceptedRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
Swing KidsRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0