Titles you rated
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.5
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 1.5
Legal HighRated ★ 4.0
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 2.5
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 2.5
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 2.5
- The Hero Yoshihiko and the Seven Chosen OnesRated ★ 2.5
ShinzanmonoRated ★ 2.5
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Densha otokoRated ★ 3.0
Into the White NightRated ★ 3.5