Movies
Ratings
489
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
MulanRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 2.5
HerRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.5
Red Riding HoodRated ★ 0.5
JokerRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 3.0
SullyRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5