Series
Ratings
63
The Beauty InsideRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Women of the SunRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Youth Over FlowersRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
My Father is StrangeRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0