Series
Ratings
62
Digimon FrontierRated ★ 3.0
Digimon TamersRated ★ 3.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0- Jungle Fish Season 2Rated ★ 3.0
- Jungle Fish 1Rated ★ 3.0
Yeon GaesomunRated ★ 3.0
The Return of IljimaeRated ★ 3.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
I am Your TeacherRated ★ 3.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.5
Five FingersRated ★ 2.5
Cain and AbelRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 2.5
Mischievous KissRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 3.0
Tamra IslandRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
GiantRated ★ 3.0