Titles you rated
WhiplashRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
Gulliver's TravelsRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.5
PopulaireRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.5
What's Your Number?Rated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 4.5
Parallel LifeRated ★ 4.5