Titles you rated
The HimalayasRated ★ 4.5
Ender's GameRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 4.0
GoosebumpsRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
San AndreasRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 3.0
The Transporter RefueledRated ★ 4.0
DisconnectRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
For the EmperorRated ★ 2.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Starred UpRated ★ 3.0
Piranha 3DRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 2.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0