Titles you rated
Corpse BrideRated ★ 5.0
The ShiningRated ★ 5.0
Drag Me to HellRated ★ 5.0
The ExorcistRated ★ 5.0
Blue StreakRated ★ 5.0
The Polar ExpressRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0