Titles you rated
ArmageddonRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.0
ThorRated ★ 2.0
TwilightRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
The Legend of ZorroRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 4.0