Movies
Ratings
352
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Hijack 1971Rated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
In Our PrimeRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Perhaps LoveRated ★ 2.5
The King's ManRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.5
The PurgeRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.0