Titles you rated
Man of SteelRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Escape RoomRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Ayla: The Daughter of WarRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.5
AnnihilationRated ★ 3.0
Crooked HouseRated ★ 3.5
A Monster CallsRated ★ 4.0