Series
Ratings
41- Toy Soldiers 2Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Designated SurvivorRated ★ 4.5
The Walking DeadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0- Invisible ManRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Gold TowerRated ★ 3.5
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 2.5
Heartless CityRated ★ 4.5