Titles you rated
Fight ClubRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.5
John WickRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 3.0
Method ActingRated ★ 4.5
ElleRated ★ 5.0
LambRated ★ 4.5
Under the SkinRated ★ 4.0
After YangRated ★ 3.5
The TranslatorsRated ★ 2.5
Thirteen GhostsRated ★ 2.5
JoeRated ★ 3.0
Drag Me to HellRated ★ 3.0
Death SentenceRated ★ 1.5
The LobsterRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 1.5
MidsommarRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0