Titles you rated
InterstellarRated ★ 4.5
Kindergarten CopRated ★ 3.0
Snake EyesRated ★ 3.5
Hot Shots! Part DeuxRated ★ 2.5
Six Days Seven NightsRated ★ 3.0
Black MaskRated ★ 3.0
Bunny DropRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
The ScentRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 3.5
XRated ★ 3.5
OutbreakRated ★ 3.5
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
Edge of DarknessRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.5
FriendRated ★ 4.0
The Book of EliRated ★ 3.5
Man on a LedgeRated ★ 3.5