Titles you rated
AtonementRated ★ 5.0
Blades of BloodRated ★ 2.0
HereditaryRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 2.5
Scarlet InnocenceRated ★ 1.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 2.0
Doggy PooRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 2.0
Knives OutRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 2.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
CallRated ★ 0.5
Steel RainRated ★ 2.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
The House of UsRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.5