Titles you rated
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
HyenaRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
24Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Goodbye SoloRated ★ 5.0
HERORated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0