Movies
Ratings
56
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
The MistRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0