Titles you rated
GlassesRated ★ 3.5
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Wanee & JunahRated ★ 3.5
Isn't It RomanticRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 4.5
Jerry MaguireRated ★ 4.0
BumblebeeRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Phantom ThreadRated ★ 4.5
Annie HallRated ★ 5.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
SingRated ★ 3.0