Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
Han Gong-juRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 3.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0