Titles you rated
Look BackRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 0.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0
BeethovenRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.0