Titles you rated
WhiplashRated ★ 3.5
ExitRated ★ 0.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 2.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
First ManRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 2.5
JokerRated ★ 3.0
Vantage PointRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 3.5