Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.5
The HoldoversRated ★ 4.0
FlowRated ★ 3.5
The Room Next DoorRated ★ 3.5
Kensuke's KingdomRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
In the Heart of the SeaRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
The Rat CatcherRated ★ 3.5